Iade ve Geri Ödeme Politikası

Ürünümü iade değil  değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım? Hangi durumlarda ürün değişimi yapabilirim?

Satın aldığınız ürün veya ürünlerin tarafınızdan kaynaklı yanlış aldığınız veya kullanımından vazgeçtiğiniz aşağıda belirtilen cayma hakkının haricinde olan ürün veya ürünleri değişim için info@avvambilisim.com ile irtibata geçiniz size bilgilendirilmesi yapılır ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderebilirsiniz.

Kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firması var ise peşin ödeme olarak gönderebilirsiniz yok ise kargo ücreti paket tarafımıza geldiğinde ürün bedeli tarafınızdan düşülecek ve bildirdiğiniz ürünler ile değiştirilmesi sağlanacak tekrar yeni ürün veya ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.

Ancak ürününüzde arıza/kusur olduğunu düşünüyorsanız daha detaylı bilgi için;  destek bölümünden bize ulaşın linkine tıklayınız iletişime geçebilirsiniz. İşleminiz en kısa sürede en fazla 3 iş günü içinde sonuçlandırılır.

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim?

Cayma hakkının kullanılması için belirtilen kanunda belirtilen yasal 7 günlük süre içinde info@avvambilisim.com ’a yazılı bildirimde bulunulması şarttır.

Bu hakkın kullanılması için pakete zarar vermemek ürünün kullanımına veya tekrar rafına konulmasıda sorunu yaşanmaması gerekmektedir.

Aksi halinde paket içerisinden başka ürünleri alıp paket içerisinde hak talep etmek cayma hakkına girmemektedir.  

Yazılı bildirimin yanısıra 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen Ürün'ün; Fatura ile birlikte ALICI’ya yollanmış olan iade formu doldurulmak suretiyle ve SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile (vergi mevzuatı uyarınca) fatura aslının iadesi gerekmektedir.

Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Ayrıca, iade edilmesi gereken Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak SATICI'ya teslim edilmesi gerekmektedir.

ÇALISMA SAATLERI

Pazartesi   08.00 - 18:00

Salı             08.00 - 18:00

Çarşamba  08.00 - 18:00

Perşembe  08.00 - 18:00

Cuma          08.00 - 18:00

iletisim

Adres:Yakuplu merkez mahallesi, Şehitler Caddesi. Trident Elektronik No:6/2 

Beylikdüzü/İstanbul

Avvam Bilişim

  • Instagram