Hakkımızda

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm kurumlara hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmeyi hedeflemektedir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürün sunuyoruz.
  

Müşterilerimizin kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun ürünler beklediğini biliyor  ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve en kısa zamanda ürünlerimizin teslimini sağlıyoruz.

Avvam Bilişimin iş formülü yalındır; Müşterimizin memnuniyeti , esnek yapımız, elektronik ürünlerimizin tarafımızdan kontrolü ihtiyaçlarına uygun şekilde tavsiyelerimizle olanak sağlamaktayız. Müşteri bizim için her şeydir. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır.

                  
Tüm bunları alanının en iyi elemanlardan oluşan ekibimizle, bilgiyle, işimize olan tutkuyla ve en önemlisi müşterilerimize verdiğimiz yüksek değerle yapıyoruz.

ÇALISMA SAATLERI

Pazartesi   08.00 - 18:00

Salı             08.00 - 18:00

Çarşamba  08.00 - 18:00

Perşembe  08.00 - 18:00

Cuma          08.00 - 18:00

iletisim

Adres:Yakuplu merkez mahallesi, Şehitler Caddesi. Trident Elektronik No:6/2 

Beylikdüzü/İstanbul

Avvam Bilişim

  • Instagram